Filtruj według

Rodzaje okularów

Rodzaje okularów

Materiał

Materiał

Polaryzacja

Polaryzacja

Kształt oprawy

Kształt oprawy

Kolor oprawy

Kolor oprawy

Kolor soczewki

Kolor soczewki

Przekątna soczewki

Przekątna soczewki

Szerokość mostka

Szerokość mostka

Emporio Armani to lekka i swobodna interpretacja  klasycznego stylu jaki prezentuje Giorgio Armani. Okulary wpisują się w filozofię nienagannego i pełnego świeżości stylu marki. Są pełne młodzieńczej energii, zarazem współczesne i wyszukane. Kolekcja przeznaczona jest szczególnie dla młodego pokolenia i osób świadomych swojego stylu.    

Wykonane są z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Znakiem rozpoznawczym Emporio Armani jest ponadczasowa prostota, dbałość o wysoką jakość i oszczędność zdobień oraz barw. 

Męskie okulary Emporio Armani są nośnikiem stylu wypracowanego przez założyciela marki. Są wyznacznikiem prestiżu i kunsztu w dziedzinie mody, a także unikatowych i oryginalnych koncepcji w projektowaniu. Dodają uroku i powagi każdemu mężczyźnie, jednocześnie podkreślając nowoczesny i młodzieńczy charakter.  

Umiejętnie podkreślają naturalne piękno zastosowanych materiałów i ich faktury. Te okulary doskonale sprawdzą się w każdej stylizacji, łączą w sobie szyk i elegancję, nigdy nie wyjdą z mody. Wszystkie oprawki zdobione są charakterystycznym symbolem orła.