Filtruj według

Rodzaje okularów

Rodzaje okularów

Materiał

Materiał

Polaryzacja

Polaryzacja

Rodzaj oprawy

Rodzaj oprawy

Kształt oprawy

Kształt oprawy

Kolor oprawy

Kolor oprawy

Kolor soczewki

Kolor soczewki

Przekątna soczewki

Przekątna soczewki

Szerokość mostka

Szerokość mostka

Cena

Cena

W kolekcji Emporio Armani znajdują się modele zgodne z najnowszymi trendami i doskonałe na co dzień. Charakteryzują się żywymi barwami, matowym wykończeniem i niebanalnymi kształtami. Wykonane z niezwykła precyzja, są jednocześnie współczesne i wyszukane. |||

Emporio Armani przeznaczone jest przede wszystkim dla młodego pokolenia. Zachowuje jakość, elegancję oraz wyjątkowy sportowy styl. Są idealne dla osób świadomych swojego wyglądu, preferujących proste, minimalistyczne kształty. Delikatne kolory i klasyczny, elegancki wygląd oprawek sprawdzi się w sytuacjach biznesowych. Natomiast modele dwu kolorowe i wzorzyste lepiej będą wyglądały na osobach, które bawią się modą. Dla młodzieży ciekawą propozycją będzie seria opraw transparentnych, jasne kolory w plastikowej przezroczystej oprawce, z  bardzo wąskimi, metalowymi zausznikami. Jest ekskluzywna i zabawna.

Okulary Emporio Armani łączą w sobie wysoką jakość produktu, wspaniałe wizje projektantów, modną kolorystykę oraz ponadczasową tradycję marki.