Filtruj według

Kolor oprawy
Kolor oprawy
Rodzaje okularów
Rodzaje okularów
Styl
Styl
Polaryzacja
Polaryzacja
Szerokość mostka
Szerokość mostka
Przekątna soczewki
Przekątna soczewki
Materiał
Materiał
Rodzaj oprawy
Rodzaj oprawy
Kształt oprawy
Kształt oprawy
Kolor soczewki
Kolor soczewki

Okulary Prada

Prada to symbol luksusu i prestiżu, czego odzwierciedleniem są również oferowane przez tę markę okulary. Dodają szyku, elegancji i pewności siebie, a ich cechą wyróżniającą jest to, że nigdy nie wychodzą z mody.

Taki też cel przyświeca projektantom marki, dlatego okulary Prada opierają się przede wszystkim na klasycznych i ponadczasowych kształtach, choć w ofercie firmy znajdziesz również wyjątkowo ekstrawaganckie modele. Choć projekty marki mają być w głównej mierze estetyczne, to szczególną uwagę zwraca się również na ich użyteczność. Dlatego też okulary Prada cechuje niepowtarzalny design, najwyższa dbałość o detale i wykończenie, funkcjonalność i skuteczna ochrona oczu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wyjątkowych modeli – od klasycznych prostokątnych opraw, po duże i wyraziste modele, które sprawdzą się zwłaszcza u miłośników odważnych rozwiązań modowych.

Typy okularów Prada: okulary przeciwsłoneczneokulary korekcyjne

Kształty okularów Prada: Prostokątne, Okrągłe, Kocie, Owalne, Aviator

Dla kogo: Damskie, Męskie

Prada

Prada to luksusowy, włoski dom mody, który w 1913 roku założył Mario Prada. Początkowa działalność marki opierała się wyłącznie na wyrobie skórzanych toreb. W 1919 roku Prada została oficjalnym partnerem włoskiej rodziny królewskiej, projektując dla niej różnego rodzaju elementy garderoby, co ma odzwierciedlenie do dnia dzisiejszego w logo firmy, w którym znajduje się królewski herb. Światową popularność marka ta zyskała dzięki wnuczce założyciela – Miuccia Prada rozszerzyła jej działalność o linię ubrań haute couture oraz prêt-à-porter. W 1993 roku pod szyldem Prady utworzyła nową markę: Miu Miu, której nazwa pochodzi od przezwiska samej założycielki. W 2000 roku włoska marka wprowadziła na rynek swoje pierwsze okulary Prada, które razem z serią Prada Sport bardzo szybko zyskały ogromną popularność. Podobnie jak pozostałe produkty tej marki, okulary charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem oraz perfekcją wykonania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości acetatu są lekkie i wytrzymałe. W kolekcjach damskich dużą popularnością cieszą się zwłaszcza złote okulary Prada, modele o kocich kształtach czy duże i dość wyraziste oprawki. W kolekcjach męskich z kolei królują tradycyjne prostokątne kształty oraz sportowe modele, które z powodzeniem można nosić na co dzień, dając tym samym wyraz klasyki w nowoczesnym wydaniu.