Filtruj według

Materiał

Materiał

Kształt oprawy

Kształt oprawy

Kolor oprawy

Kolor oprawy

Przekątna soczewki

Przekątna soczewki

Szerokość mostka

Szerokość mostka

Okulary Dolce&Gabbana wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Charakteryzują je dokładność, szczegółowość, nowatorskie podejście do stylu, oraz łamanie konwencji w modzie.   

Największe czasopisma z branży modowej opisują twórczość projektantów jako klasyczną elegancję, projekty ekstrawaganckie i piękne. Mężczyzna noszący Dolce&Gabbana ma czuć piękno i luksus, a tradycyjne formy okularów sprawią, że każdy wyglądać będzie  klasycznie i elegancko. Okulary projektowane są z myślą o potrzebach mężczyzny, nuta współczesnego wzornictwa i dobór odpowiednich kolorów pozwalają poczuć się modnym.

Męskie okulary Dolce&Gabbana nadają mężczyźnie uroku południowca. Każde zaprojektowane przez nich okulary to prawdziwe dzieło sztuki. Łączą w sobie harmonię i unikatowy, niepowtarzalny styl. Okulary o niesamowitych kształtach, interesujących wzorach i oryginalnych zestawieniach kolorów. To niewątpliwie ścisła czołówka najbardziej stylowych i pożądanych okularów na rynku modowym. Chętnie noszą je gwiazdy z pierwszych stron gazet takie jak Brad Pitt czy Tom Cruise.