Okulary Prada - czym się wyróżniają? Sprawdź zalety marki

Opublikowany : 2020-07-17 - Kategorie : Okulary korekcyjne , Okulary przeciwsłoneczne , Wszystko o okularach

Prada to włoski dom mody o ponad stuletniej tradycji, którego siedziba znajduje się w Mediolanie. Jakie cechy mają okulary tej marki?

O marce Prada

Prada to jedna z najważniejszych marek luksusowych wyznaczających trendy. Ten słynny włoski dom mody został założony przez Mario Pradę i może się pochwalić wieloletnią historią, ponieważ jego początki sięgają 1913 roku. Do jego późniejszej popularności przyczyniła się głównie Miuccia Prada - wnuczka założyciela, która rozszerzyła działalność firmy, początkowo skupiającą się na skórzanych torbach. Obserwacja zmieniającego się świata i współczesnej kultury są podstawą kreatywnego i nowoczesnego ducha marki. Obecnie Prada specjalizuje się nie tylko w kolekcjach odzieżowych i luksusowych torbach, ale również butach i akcesoriach. Oprócz tego posiada w swojej ofercie okulary - zarówno oprawy korekcyjne, jak i okulary przeciwsłoneczne.

Cechy okularów Prada

Głównymi wartościami dla Prady przy tworzeniu nowych kolekcji są moda, luksus i oryginalny styl. Marka podbija serca klientów bezkompromisową jakością oraz niepowtarzalnym, często zaskakującym stylem. Okulary Prada dodają szyku, elegancji i pewności siebie, a do tego są ponadczasowe. Marka oferuje okulary zarówno damskie, jak i męskie. Znajdziemy tu modele o przeróżnych kształtach - prostokątnych, zaokrąglonych, kocich oczu czy inspirowanych kultowymi pilotkami. Nie brakuje także bardziej ekstrawaganckich kształtów dla osób, które lubią się wyróżniać i bawić modą. Dla panów Prada przygotowała wiele modeli sportowych, które z powodzeniem można nosić na co dzień.

Sprawdź pełną ofertę okularów Prada w sklepie internetowym ubutik.pl

Udostępnij