• Nowy
OAKLEY OO9416 06 SPLIT SHOT

Okulary OAKLEY OO9416 06 SPLIT SHOT

 

Oakley
739,00 zł
Brutto

Okulary przeciwsłoneczne Oakley.

Model OO 9416 06 z soczewkami prizm deep water.

WYMIARY OPRAWKI

okulary_2.png

Przekątna soczewki
Szerokość mostka
Długość zausznika

 

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Okulary przeciwsłoneczne Split Shot to najnowsza odsłona sportowej klasyki. Oprawa mocno zakrzywiona, przylega do twarzy i dobrze chroni przed promieniami słońca padającymi z boku.Załączony sznurek, który mocowany jest na końcu zauszników zabezpiecza przed przypadkowym zgubieniem. Soczewka Prizm Deep Water, oprawa o wykończeniu na wysoki połysk. Model świetnie nadaję się dla Panów potrzebujących szerokiego dopasowania oprawy

Zalety:

  • zakrzywiona oprawa
  • technologia prizm

OPINIE KLIENTÓW

Oceń 
Jakość


2020-08-06

Oakley

Fajne okulary na morze. Bardzo dobrze sprawdzają się na wodzie, a dzięki temu że nie mają wyglądu typowo sportowego nosze je też na codzień. Bardzo szybko otrzymałem paczkę.

Napisz swoją opinię

OAKLEY OO9416 06 SPLIT SHOT

Okulary przeciwsłoneczne Oakley.

Model OO 9416 06 z soczewkami prizm deep water.

Napisz swoją opinię