Filtry aktywne

Okulary męskie Ray-Ban

Okulary męskie Ray-Ban

Ray-Ban to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek okularów męskich. Możliwość wyboru spośród wielu modeli, odcieni i kształtów to kolejny atut. Swoje pierwsze kroki Ray-Ban stawiał w pierwszej połowie lat 90 w Nowym Yorku i szybko zyskał zaufanie gwiazd wyznaczających modowe trendy.

Okulary męskie Ray-Ban dostępne w naszym sklepie internetowym to idealny produkt dla nowoczesnych i lubiących wyzwania ludzi, którzy chętnie podkreślą swoje kreacje w stylowy sposób. Ponadto, okulary te stanowią pełną ochronę przed promieniami słonecznymi, ponieważ mają filtry ochronne UV400. Modele z polaryzacją, w różnorodnym kolorze i fasonie – Ray-Ban oferuje całą gamę nowoczesnych rozwiązań.

Okulary męskie Ray-Ban – oprawki

Okulary Ray-Ban męskie z naszej oferty prezentują najpopularniejsze kształty oprawek, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do kształtu twarzy. Odpowiedni wybór okularów pozwoli czuć się komfortowo, a możliwość dopasowania ich do indywidualnych preferencji to zakup na długie lata.

Okulary Ray-Ban przeciwsłoneczne męskie z naszego asortymentu posiadają oprawki o odmiennym:

 • kolorze – w ubutik.pl do dyspozycji są odcienie szarości, srebra, beżu, czerni, brązu, fioletu, złotego, żółci i niebieskiego,
 • rodzaju – do rodzajów opraw należą:
  • patenty – w tych modelach nie ma tradycyjnej ramki - soczewki połączone są ze sobą mostkiem, a zauszniki przymocowane są do szkieł za pomocą śrubek lub wcisków,
  • pełne – w tych modelach oprawki okalają całe soczewki,
  • żyłka – w tych modelach oprawki znajdują się w całej górnej części soczewek,
  • maska – w tych modelach jest jedna duża soczewka zamiast dwóch oddzielnych,
 • kształcie – do dostępnych kształtów należą:
  • aviatory – te modele okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban męskich najbardziej pasują do twarzy trójkątnej, ale nadadzą się do każdego kształtu twarzy z wyjątkiem okrągłego. Nadają one twarzy harmonii, łagodząc delikatnie ostre rysy,
  • okrągłe i owalne – okulary męskie Ray-Ban okrągłe to idealny wybór dla ludzi o prostokątnym kształcie twarzy. Zaokrąglone oprawki sprawią, że twarz będzie wyglądała bardziej subtelnie,
  • prostokątne – to typ okularów najlepszy dla twarzy okrągłej – dzięki nim rysy stają się optycznie wydłużone,
  • wayfarer – te kultowe oprawki męskich okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban mogą korzystnie wyglądać na twarzach owalnych. Warto pamiętać, by dopasować ich szerokość do kości policzkowych.

Rodzaje okularów przeciwsłonecznych męskich Ray-Ban

Marka ta posiada w swojej ofercie okulary, które sprawdzą się podczas wykonywania aktywności fizycznych, na co dzień, jak i w czasie eleganckich uroczystości.

 • Sportowe okulary męskie Ray-Ban – rodzaj ten sprawdza się zarówno podczas wielogodzinnej jazdy samochodem, jak i uprawiania sportów. Posiadają specjalnie zakrzywione zauszniki, ułatwiające utrzymanie się na twarzy. Dzięki swojej budowie chronią przed słońcem pod każdym kątem.
 • Lifestyle’owe okulary męskie Ray-Ban – to najszersza i najbardziej kolorowa grupa wśród modeli przeciwsłonecznych dla mężczyzn. Znajdują się w niej wszystkie wymienione wcześniej oprawki, dowolne kolory oprawek i soczewek oraz niezbędna ochrona UV.
 • Eleganckie okulary męskie Ray-Ban – wśród eleganckich modeli Ray-Ban są nietypowe, ekstrawaganckie kształty (ośmiokąty) oraz stonowane kolory – szlachetne złoto, klasyczna czerń.

Ray-Ban okulary męskie przeciwsłoneczne – polaryzacja

W naszej ofercie są dostępne modele z polaryzacją, które odpowiadają za odbijanie odblasków oraz widocznych refleksów. Dzięki temu zwiększany jest kontrast i poprawia się jakość ostrego widzenia. Kolory stają się bardziej wyraźne, a barwy pozostają rzeczywiste, nie są zmieniane przez odcień soczewki. To właśnie dzięki polaryzacji obraz pozostaje bardzo dokładny oraz niezakłócony. Modele te są dedykowane głównie kierowcom oraz narciarzom lub osobom uprawiającym sporty wodne.

Męskie okulary Ray-Ban – dostosowanie do własnych potrzeb

W naszym sklepie online z okularami jest możliwość doboru szerokości mostka (od 13mm do 23mm), przekątnej soczewki (od 40mm do 67mm), materiału, z którego wykonane są okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban (metal, plastik) oraz koloru soczewki, który wpływa na sposób widzenia obrazu (brązowe, czarne, zielone, szare, czerwone, fioletowe, niebieskie, złote, różowe, srebrne).

Zachęcamy Państwa do obejrzenia naszej oferty i zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.