Filtruj według

Cena
Cena
Kolor oprawy
Kolor oprawy
Rodzaje okularów
Rodzaje okularów
Styl
Styl
Polaryzacja
Polaryzacja
Szerokość mostka
Szerokość mostka
Przekątna soczewki
Przekątna soczewki
Materiał
Materiał
Rodzaj oprawy
Rodzaj oprawy
Kształt oprawy
Kształt oprawy
Kolor soczewki
Kolor soczewki

Okulary Ray-Ban

Trudno mówić o okularach i nie wspominać marki Ray-Ban. Ta od lat posiada w swojej ofercie kultowe modele korekcyjne, przeciwsłoneczne, kierowane dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

W asortymencie naszego sklepu internetowego z okularami Ray-Ban znajdują się różne fasony i kolory oprawek, odcienie soczewek, odmienne style, a nawet możliwość dostosowania szerokości mostka oraz przekątnej soczewek. Ray-Ban proponuje zarówno okulary nowoczesne, ekstrawaganckie, jak i klasyczne oraz ponadczasowe. Każda para jest tworzona z dużą starannością, zastosowaniem najlepszych materiałów oraz technologii mp. chroniących oczy przed promieniowaniem czy korygujących najpopularniejsze wady wzroku.

Typy okularów Ray-Ban: okulary przeciwsłoneczneokulary korekcyjne

Kształty okularów Ray-Ban: Prostokątne, Owalne, Okrągłe, Wayfarer, Kocie, Aviator

Dla kogo: Dziecięce, Męskie, Damskie

Ray-Ban – okulary

Bob Dylan, Tom Cruise, George Michael – to tylko niektóre ze znanych osobistości, wiernie oddanych legendarnej marce Ray-Ban. Kultowe modele okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych zdobyły uznanie na całym świecie. Niepowtarzalny design, wysoka jakość wykonania, wytrzymałość i wygoda użytkowania – okulary Ray-Ban mają wszystko to, czego można oczekiwać od najwyższej klasy produktów. Wyrażają Twój styl i zapewniają skuteczną ochronę i korektę wzroku. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne okulary Ray Ban, których cena pozostaje atrakcyjna względem wysokiej jakości.

  • Ray-Ban okulary typy – w naszym asortymencie znajdują się modele przeciwsłoneczne, chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz korekcyjne, umożliwiające wyraźne widzenie osobom zmagającym się z różnymi wadami wzroku.
  • Ray-Ban okulary kształty oprawek - w naszym sklepie online są dostępne oprawki prostokątne, owalne, okrągłe, wayfarer, kocie, aviator. Każdy z tych fasonów jest kultowy i modny, a dzięki dużej różnorodności łatwo jest dopasować dany model do kształtu twarzy oraz indywidualnych preferencji.
  • Ray-Ban okulary dla kogo – marka oferuje modele dziecięce, męskie oraz damskie.
  • Ray-Ban okulary styl – w naszym sklepie wyróżniamy okulary eleganckie, sportowe i w przewadze lifestyle’owe.
  • Ray-Ban kolory oprawek i soczewek – wśród odcieni oprawek są czarne, brązowe, złote, srebrne, żółte, niebieskie, różowe, szare, beżowe, fioletowe, czerwone. Do odcieni soczewek należą: czarne, brązowe, fioletowe, czerwone, niebieskie, srebrne, szare, zielone, złote, różowe i wielokolorowe.
  • Ray-Ban szerokość mostka i przekątna soczewki – każdy ma możliwość dostosowania szerokości mostka od 13 do 23 mm oraz przekątnej soczewki od 40 do 67 mm.

Ray-Ban okulary – sklep internetowy ubutik.pl

Ray Ban to kultowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Jest to największa i najbardziej rozpoznawalna marka okularów na świecie, oferująca produkty w segmencie premium. Jej historia rozpoczyna się w 1937 roku, kiedy to została założona przez firmę Bausch & Lomb. Dziś, jako światowy lider w branży optycznej, może pochwalić się rekordowymi wynikami sprzedaży i ogromnym uznaniem ze strony szerokiego grona klientów. Okulary Ray Ban stanowią wyraz nowoczesnego wzornictwa, doskonałej jakości wykonania oraz dbałości o każdy detal. Oprawki charakteryzuje prostota i elegancja, a także ponadczasowość i uniwersalność – to właśnie sprawia, że nigdy nie wychodzą z mody i cieszą się tak dużą popularnością. Okulary marki Ray-Ban wyróżniają także stosowane w nich od lat szkła G-15 i B-15, które poprawiają kontrast widzenia i chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV do 400 nm, dając tym samym 100-procentowe zabezpieczenie. Ray-Ban to coś więcej niż okulary. To wieloletnia historia i wierność tradycji, za którymi stoi niepodważalna jakość i wyjątkowe wzornictwo. W naszym sklepie online z tanimi okularami znajdują się markowe produkty, które dają satysfakcję i komfort stosowania wielu użytkownikom. Zapraszamy do poznania całej oferty.