Filtruj według

Okulary Bvlgari

Okulary Bvlgari to definicja włoskiego luksusu. Ich ekskluzywny i nowoczesny design pozwoli Ci wyróżnić się w tłumie i podkreślić swój indywidualny styl. Wszystkie modele tej marki wykonane są z najwyższą precyzją oraz dbałością o najmniejsze detale, zapewniając jednocześnie skuteczną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem.

Marka Bvlgari od lat udowadnia, że okulary mogą, a nawet powinny pełnić funkcję biżuterii. Wszystkie projekty charakteryzuje nieszablonowość i zamiłowanie do włoskiego rzemiosła. To modele zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i eleganckich kobietach. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz oryginalne okulary Bvlgari, dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Wybierz model, który pozwoli Ci wyrazić siebie i poczuć się tak luksusowo jak nigdy.

Typy okularów Bvlgari: okulary przeciwsłoneczneokulary korekcyjne

Kształty okularów Bvlgari: Prostokątne, Owalne, Kocie

Dla kogo: Damskie

Bvlgari

Bvlgari to bardzo ekskluzywna marka, jedna z najbardziej rozpoznawanych w branży dóbr luksusowych. Założył ją w 1884 roku Soitiros Voulgaris – grecki imigrant i złotnik z wykształcenia, który przeniósł się do Rzymu i rozpoczął tym samym swoje dolce vita. Nazwę marki pisze się przez „v”, a nie przez „u”, co ma związek z alfabetem łacińskim. Rzymski sklep Bvlgari w latach 50. i 60. odwiedzały same znane osobistości: Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn, Marlena Dietrich, Gary Cooper czy Sophia Loren. Do dziś Bvlgari to ulubiona marka gwiazd. Firma stanowi część LVMH, czyli jednego z największych producentów dóbr luksusowych na świecie. Tworzy biżuterię, artykuły skórzane, dodatki i perfumy. Istotną część oferty firmy stanowią także okulary Bvlgari, chętnie noszone między innymi przez Leonardo DiCaprio czy Kirsten Dunst. Utożsamiane są z ponadczasową elegancją, luksusem i prestiżem. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów wyróżniają się dużą wytrzymałością, trwałością oraz komfortem użytkowania.